Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

TNT - Lotët Në Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2013

2013-02-18T21:55:37+00:00

Këngë e albumit:

"Ku Je"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotët Në Sy" kënduar nga TNT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet