Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - M'dogje Flakë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mdogje flak

me bisht syrit pse mshikon
me shikim pse me pervlon
a e din se cpo me ben
mua zemeren po ma then

Ftyra jote sikur kenge
sa te dua si ta them
beli yt aj bel i holl
faqe kuqe sikur moll

mdogje flak e memundon
o sikur engjull rruges shkon
e une te dua te dua te duu
si mundesh pa mu

mdogje flak e memundon
sikur engjull rruges shkon
e une te pres te pres te pres
jo pa ty nuk vdes

me bisht syrit pse mshikon
me shikim pse me pervlon
a e din se cpo me ben
mua zemeren po ma then

Ftyra jote sikur kenge
sa te dua si ta them
beli yt aj bel i holl
faqe kuqe sikur moll

mdogje flak e memundon
o sikur engjull rruges shkon
e une te dua te dua te duu
si mundesh pa mu

mdogje flak e memundon
sikur engjull rruges shkon
e une te pres te pres te pres
jo pa ty nuk vdes

Ky tekst u dërgua nga bejtaPublikimi: 30/12/1997


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0


TNT - M'dogje Flakë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'dogje Flakë".
3. Video është e këngës "M'dogje Flakë", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.