Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

edhe pse rri vet lot e tu i shoh e mallkoj kete ndjenj zot ti me ndihmo..2x

per ty, per ty une vuaj ne jete
per ty zemra ime pelcet
per ty do te jetoj dikush tjeter
per ty sonte une po vdes 2x

shpirti im i mjere zemren tende e kerkon une zemren plot me zjall dhe djelli qe me ndal

per ty hena ndahet nga qielli
per ty dielli nuk shkelqen

per ty urat mbeten pa lumej
per ty njeri njerin urren 2x


Ky tekst u dërgua nga  MirgitaTNT
Publikimi: 06/04/2009


TNT - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0