Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Zemren Ti Ma More Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Se besoj se jam me ty x2
qeshja jote me roberon
O me ty sy me sy
shume kam prite veç te jem me ty
eshte kjo nate qe bashkon
sdua fjale me duhesh ti ohhh

Zemren ti ma vodhe x2
ne menyre magjike
me ndihmo te shuj kete malle
Zemren ti ma more gjithnje me ike
sonte kohen dua t'a ndal

zemren ty ta fala x2
sdu me te pase veç mike
nga nje zjarre zemra mu kall
zemra i thote zemres
pse aq gjate me prite
nuk me duhen mijra fjale

Zemren ti ma more ...

Ky tekst u dërgua nga Agon Dragaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 06/04/2009


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0


TNT - Zemren Ti Ma More
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ti Ma More".
3. Video është e këngës "Zemren Ti Ma More", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.