Më mbaj mend (për 1 muaj)


TNT - Vetem Nje Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Jete".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Jete", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


TNT - Vetem Nje Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/12/2012

2012-12-04T12:18:49+01:00Vec njehere njehere jetojme
Merrini shoket sonte t'kendojme
T'kendojme dhe te vallezojme
E dashurine mos t'harrojme
T'kendojme per lumturine
Vec njehere jetojme rinine
Vec njehere jetojme rinine

Gjithcka sonte duket, duket mire
Ne kraharor kam nje damshi

Le t'jehoje sonte kenga jone
Mos t'pushoje deri naten vone
Vetem nje jete, nje jete e kemi ne (x2)

Vec njehere, njehere jetojme
Merrini shoket sonte t'kendojme
T'kendojme dhe te vallezojme
E dashurine mos t'harrojme
T'kendojme per lumturine
Vec njehere jetojme lirine
Vec njehere jetojme lirine

Gjithcka sonte duket, duket mire
Ne kraharor kam nje damshi

Le t'jehoje sonte kenga jone
Mos t'pushoje deri naten vone
Vetem nje jete, nje jete e kemi ne (x4)


Ky tekst u dërgua nga Klea
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë