Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Edina  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/05/2012

2012-05-13T09:42:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edina" kënduar nga TNT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet