Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Kenga E Vashes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1985

1985-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Vashes" kënduar nga TNT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TNT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet