Tomas Kalaj
Tomas Kalaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Podgoricë
  • Jeton në
  • Mali i ZiBiografia

BIOGRAFIA: Tomas Kalaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ai është një artist i ri por pasioni i tij për muzikën e ka nisur që kur ishte i vogël e madje me zë të bukur por edhe të shkolluar. Ky është djaloshi nga Tuzi i Malësisë, Tomas Kalaj i cili për projektin e tij të parë muzikor që sapo është publikuar ka zgjedhur bashkëpunëtorët më të mirë. Më datë 11 Tetor 2019, Tomas Kalaj publikon videoklipin "Ja Ka Vlejt". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërs...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0