Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Toni Avdia

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Toni Avdia është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 15 Shkurt 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Jo S'gaboj". Teksti i këngës u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa orkestrimi u punua nga Keli Shikut. Më datë 29 Shtator 2019, Toni Avdia publikon videoklipin "Sa Interesante". Muzika e këngës u punua nga Keli Shikut, teksti u shkrua nga Toni Avdia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Keli Shikut & Festim Gici....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enver Ahmeti

Mandi Xhambazi

Fonci Nomja

Ylber Franca

Astrit Rrenja

Astrit Tirona

Geni Vesholli

Xhevdeti

Mentor Kollari

Shpetim Franca


Tags: Toni Avdia

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet