Më mbaj mend (për 1 muaj)

Toni Ujkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Toni Ujkaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Maj 2015, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Maj 2017, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Fik Se Fik". Më datë 11 Qershor 2018, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Ish Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cani Etemi

Petrit Krasniqi

Fadil Zeneli

Ekrem Rama

Shkelzen Azemi

Bujar Berisha

Harun Ismajli

Fatlum Llugaliu

Femi Kumanova

Fatos Ahmeti

Tags: Toni Ujkaj, Tonin Ujkaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet