Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Tonic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Tonic merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Po M'duhet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bidaki

Lil Ami

Bessi

Biggi

Rron KRZ

F-Tim

B-Bami

Wllatki

Scorpion

Oran G

Tags: Tonic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet