Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Top Media

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Top Media është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Top Media u themelua nga Presidenti i ndjerë i kompanisë Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Top Media, çdo vit për festat e funvitit organizon së bashku me të gjithë gazetarët dhe drejtorët një këngë shqiptare dhe videoklip e cila pëlqehet nga shumica e audiencës. Më datë 17 Dhje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lynx

Burn

Grupi Riza Cerova

Black Rose

Grupi I Himarës

Grupi Tepelenes

Zodiak

Gurra E Picarit

Thunder Way

Ere E Tepelenes


Tags: Top Media, Top Channel, Digitalb

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet