Më mbaj mend (për 1 muaj)

Top Media - Asaman O Trendafili Celes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Asaman o trëndafili çelës
N'ty bylbyli po këndon
Dhe vajza si lule pranverës
këngën tënde po degjon

Amani, amani
shokë mos më ngani
se ma dogji xhanin
Me bukurinë e saj

Zemra më gëzoi
kur ajo m’shikoi
zemra mu bë mal
nga bukuria e saj

Në një bahçe me zymbyla
Ka dal vajza me shetit
E ishte veshur me të bardha
zëri i saj porsi bylbyl

Amani, amani
shokë mos më ngani
se ma dogji xhanin
Me bukurinë e saj

Zemra më gëzoi
kur ajo m’shikoi
zemra mu bë mal
nga bukuria e saj
Top Media
Publikimi: 17/11/2009


Top Media - Asaman O Trendafili Celes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaman O Trendafili Celes".
3. Video është e këngës "Asaman O Trendafili Celes", por nuk këndohet nga Top Media.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Top Media:


Komente 0