Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tori E Andi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Tori E Andi është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentSa Lezet Kjo Nuse


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Vio Dhe Darda

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Tags: Tori Dhe Andi, Tori Dhe Aandi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet