Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Hapni Gojat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do Re Mi Do Si La Sol Fa Mi Re DO-O..
Do Si La Do Si La Sol Fa Mi Re DO-O-Oooooooooo..
TORNADOSSSSSSSSSS HEY HEY...

Sa do qe pidhat folin..kurgjo nuk jon ka thojn..
Pi sho pi hapin gojat..nuk pe din qe po gabojn..
Edhe kta pe shohin..se kur vina..shkelen krejt..
Nuk ka rrena foli drejt..se kush han mut e pagun shtrejt..
Kur o fjala per karin kari jem o shum i gjon..
Dhipa hapni gojat se ju del juve teton..
Tamon..normal tamon..thojn kush te lyp edhe e gjon..
Yo..Nuk boj dallime nraca..se me prek skom qef kerkon..Shyea..
Pe she qe jom TIP TOP..Pe she qa boj nHIP HOP..
Pe she qysh bohet Rap-i..Tornado pe sill kit Glob..
Vranjevcalit..po vin..na nveti jem PRISHTIN..
Se do tuca alukrema nuk pe din hunt ku pi shtin...veq le ta din..
Tash mos thuni qe se keni dit..se skeni ku rakin me ik..
Se na jau bojna naten dit..He-Hey..
Ska nevoj tash kerkush mu qudit..se na bina qa ti se ke prit..
Mere vesh kush jon Vranjevcalit..Kne-KneY..

(refreni)(2x)
Nese don me gju tash tash kape ngoO-Oo..
Nese don HiP HoP qe mere mso Yo..
Po qe don me provu ajde provO-Oo..
Tgatshum per gjithqka gjithmon TORNADO..Yo..

Parameno mos me bo po nuk muj pa ba..
Parameno dhe meno qka bahet met Sha..
Parameno ti meno te na ska blloka dost..
Parameno dhe prano se ska si TornadoS..
Përçdo Dit fit Përçdo Dit shit..
Ala mir pa i qel kem me ti mshel syt..
Tuj hyp ti lyp po s gjan t kan kryp..
Ta kan lodh kryt pertok tkan zhyt..
Saaa naltt po vim ti sun na mrrim..
Sa Saa bahtt po bim kejt tripa t shtim..
Qa Qa.. Qa po nin qashtu po Rrim..
Qika nalt kejt kallt kejt flak ..Kejt Qart..
Ti alukrem nuk je sen ski talent nuk ki men..
Veni ven nuk pot zen kejt kena met shem..
E di man o kat dhem dhe shum ko met dhimt..
Veq ha mut direkt qe don me ti thy brit..

(refreni)(2x)
Nese don me gju tash tash kape ngoO-Oo..
Nese don HiP HoP qe mere mso Yo..
Po qe don me provu ajde provO-Oo..
Tgatshum per gjithqka gjithmon TORNADO..Yo..

A po menoni a veq po thoni qashtu veq me thon..
A nime po doni..te boni..mos gaboni se keq ish kon..
Kerkun nuk ju nihet zoni..secili ta garanton..
Qonu pesh dhe boni..veq TORNADOS ju shkatrron..
A po kupton A?..kqyre qa bonA..
Tu ka qi nona..poget tka ra fama..
Si neper drama neper ngjarje dramatike..
Perfundon qashtu mas keqti me bo me fol pi ksaj dite..

Opaaa spot sillet rrota..
Tka met mes rrugs neper gropaaa..
Futjaa sat mujsh sikur lopaaa..
Se kurr nuk po nrrokaa stokaa..
Karakter panik tash prit kit karakteristik..
Ski qka mu qudit se shpejt mujna met zhyt..
Na po vim po him po bim perpara po mrrim..
Kur na dalin do pengesat...shpejt i fshim..

(refreni)(2x)
Nese don me gju tash tash kape ngoO-Oo..
Nese don HiP HoP qe mere mso Yo..
Po qe don me provu ajde provO-Oo..
Tgatshum per gjithqka gjithmon TORNADO..Yo..


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Publikimi: 23/05/2007


Tornados - Hapni Gojat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapni Gojat".
3. Video është e këngës "Hapni Gojat", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0