Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Tornados - Bojm Cha Bojm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Analizo"
...............................................................
Bon sbon be none sdi qa bon
Shkon shkon te posht mir pe kupton
Ska mo per gjdo dit e prek i verrteti
Boll mo ekuptun se qka osht repi
Vim vim vet e kallum e bojna tim
Njanen an jom infektim tjeter an jam inspirim
Shum ja nisen po u nalen sot e din ku kan met
Qa po bojna tjert po kallen qishtu o kur je i verrtet
T.B.A kur permendi qonu nkom livritni veni
Jena ..... o ju fallca rend ju shemi
Ku o problemi ku po ju dhem qe e morem kejt ket vend
Na takon qata dhe jem NR.1 dhe gjith do jem
Yoo ngo ket hap papak ndalu tash prit pak
Qat folim osht akt hap mas hapi ose ...
Kush po don let urdhnon ku tna kqyrsh neve na gjon
Neve na gjon ntona ont per qka do qishtu ja bojm
...............................................................

Ref:2x Floetri& Barooti
...............................................................
Yoo bojm qa bojm qa bojm na tjert sun e bojn
Sna vun perforcime se na vet e bojna lojen
Yoo shkojm ku shkojm ku shkojm na tjert sun shkojn
Se jem BLOODY ALBOZ qim e nones le te kuptojn
...............................................................

Barooti
...............................................................
Qaa qa doni ju me dit
Repin na e kena ngrit reperat posht i kena zbrit


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Tornados:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet