Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tossi G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Podujeve 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Tossi G është një këngëtar. Fatos Lepaja, i njohur si Tossi G filloi karrieren ne vitin 2009 kur realizoi kengen e pare Tossi G Ft G.Queen "Shkove ti" dhe kenge te tjera. Më datë 1 Shkurt 2011, Tossi G publikon videoklipin "Per Ty". Më datë 18 Qershor 2011, Tossi G publikon videoklipin "Na U Kthym", në bashkëpunim me Donit0....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc'boss

P-Don

Lil Genius

Zone'x

T-One

Siller Banioz

King-B.One

Naixx

Philipsx Tell'em

The-Big

Tags: Tossi G, Tosi G, Tossi-G, Fatos Lepaja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet