Tossi G
Tossi G
Tossi G
  • Vendlindja:
  • Podujeve Kosovë
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Gusht 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Tossi G është këngëtar. Fatos Lepaja, i njohur si Tossi G filloi karrieren ne vitin 2009 kur realizoi kengen e pare Tossi G Ft G.Queen "Shkove ti" dhe kenge te tjera.

Më datë 1 Shkurt 2011, Tossi G publikon videoklipin "Per Ty".

Më datë 18 Qershor 2011, Tossi G publikon videoklipin "Na U Kthym", në bashkëpunim me Donit0.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0