Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tossi G - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Eci andej-kendej
dhe rrugen qe po marr e gjej
dhe gishtin ne koke une e vej
njerzit e kane mendjen ne rete e qiellit
ndersa une rri marr driten e diellit
Puna keshtu vajt u beme si ne Kuvajt
keto gjera c’do njeri mendjen mbajt
Si ja bera nuk e di kerkova qetesi
por kush me degjonte s’ma dha asnjeri
bosat e rinj me para ne dore
me droge merrem mbare
Po ku do ti cojne me teperse ne varr
S’di ku jam s’di c’fare kam
si qeni hajdutin,njeriu njeriu han
malet grimcohen ne grimcat e reres
ashtu sic iken drita e henes
e vet’njeriu njeriu shkaterron, dielli lart me pervelon.Nuk kemi video për këtë këngë.


Tossi G
Publikimi: 11/12/2012


Tossi G - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Tossi G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tossi G:


Komente 0