Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Driton Alidemi
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Totti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkollimin dhe jetesen e vazhdoj ne qytetzen e Pozheranit ku edhe aty ju dha mundesia per here te pare per tu kyqur ne kete rrym kulturore dhe muzikore ne hiphop. Ndegjimi dhe influenca per ket rrym ju dha saksisht ne vitin 2010 me mundsit e tij duke dashur te degjoj reperat favorit dhe te famshmit e asaj kohe oldschool edhe pse dihet qe mundsia ishte shum e vogel. pas nje kohe ky zhaner arriti qe ti deportoj nga degjimi tek vetkrijimi ku rreth v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriatic

Nolle

W.G.

Ricku

Dr.Ree

Pimpex

Dion

Aga B

Mc Qlira

Ibro

Tags: Totti, Driton Alidemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet