Më mbaj mend (për 1 muaj)

Traboin Mehaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Traboin Mehaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 5 Korrik 2019, Traboin Mehaj publikon videoklipin "Dashnija Jem". Në vitin 2019, Traboin Mehaj publikon albumin "Kenge Dasmash 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash 2019 (2019)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valon Miftari

Lavdrim Xhelili

Arsim Hakiqi

Fatmir Imeri

Liridon Haxhijaj

Argjend Zymberi

Emin Tafa

Imer Rama

Mergim Mazreku

Albo 06

Tags: Traboin Mehaj


Komente mbi këtë artist