Më mbaj mend (për 1 muaj)


Traboin Mehaj - Hajde Moter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moter".
3. Video është e këngës "Hajde Moter", por nuk këndohet nga Traboin Mehaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Traboin Mehaj - Hajde Moter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"

Komente

Asnjë Koment

29/08/2019

2019-08-29T16:30:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Moter" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Traboin Mehaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Motrat Mustafa - Hajde Moter

Hajde moter
dalim bahce enum o
prej kerkujna
syrin nuk e tremum o

Hajde moter
dalim bahce enum o
prej kerkujna
syrin nuk e tremum o

II
Syrin nuk e tremum
as se lujna o
kem vllazni o
si tutna kerkujna o

Syrin nuk e tremum
as se lujna o
kem vllazni o
si tutna kerkujna o

Shkurte Gashi - Hajde Moter

2x Hajde Moter Dalim Nbashqe enum
ooo prej kerkujna synin nuk e tremum ooo

2x synin nuk e tremum as se lujna oo
kem vllazni o si tutem kerkujna

2x ka than vllau jon o jam i ri
ooo nuk martohna jalla pa shoqni ooo

2x pa shoqni edhe pa tupana ooo
se i ri o jalla ma nuk bahna ooo
Më Shumë Këngë Nga Traboin Mehaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet