A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Traboin Mehaj - Kjo Lulija Qan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2019

2019-08-29T18:00:11

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kjo Lulija Qan" kënduar nga Traboin Mehaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kjo Lulija Qan".
Videoklipi nga Traboin Mehaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019