Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Trace Media është një video produksion shumë i njohur. Trace Media janë një produksion shumë i njohur. Janë realizuaes të disa filmave shumë të famshëm shqiptar si dhe videoklipe nag estrada. Një ndër klipet më të pëlqyera të realizuara nga ky produksion është videoklipi "Party Hard" nga Adelina Berisha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Intro Creative

Men Media Pictures

Lens Production

Black Fish Entertainment

Manti

Gramafon

Sharri

Arboni

Emra

Blero Ent

Tags: Trace Media


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet