Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tracks Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Tracks Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nje grup me 6 djem nga Elbasani. Ata janë: Enes Molla, Kejdi Musta, Anxhelo Daja, Evis Gurabardhi dhe Santiago Maloku, të cilë kanë krijuar grupin Tracks Band. Në Tetor 2017, Tracks marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Ndjenjat E Para". Më datë 14 Shkurt 2018, Tracks Band publikojnë videoklipin "Ti". Në Tetor 2018, Tracks Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Me Mua". Më datë 23 Maj 2019, Tracks Band publikojnë vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Mister

Korgelt

Revolt Klan

Exception

Plisat

Bulza

Hana Band

Spirit Voice

Natyral

Marigona

Tags: Tracks, Tracks Band, Track's


Komente mbi këtë artist