Live Video

Tracks - Ndjenjat E Para


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T20:46:29

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017
Dashurise se shkuar i kendojne njerezit e deshtuar
Dashuris se pa mbaruar I kendojn ata ate imagjinuar.
Ndersa une po kendoj per ty, qe ndjej vecse trishtim ,
ndjej se te dua dhe kjo ndjenje ska mbarim .

REF.:
Ndjehem si nje sol I trishtuar I nje violine te harruar.
Nuk e di nese nje melodi do te ktheje sot ne krahet e mi.
Ndjehem si nje sol I trishtuar I nje violine te harruar.
Nuk e di nese nje melodi do te kthente sot ne krahet e mi.

Syte e saj si mijra yje qe shenderrisin rrugen kur shkoj
buzeqeshja e saj si nje rreze dielli qe me ngoh
Dhe trupi saj si nje engjell qe me mbron
nuk dua ta humbas jo nuk dua ta humbas

REF.:
Ndjehem si nje sol I trishtuar I nje violine te harruar.
Nuk e di nese nje melodi do te kthente sot ne krahet e mi.
Ndjehem si nje sol I trishtuar I nje violine te harruar.
Nuk e di nese nje melodi do te kthente sot ne krahet e mi.


Ky tekst u dërgua nga Ermal cekrezi
Më Shumë Këngë Nga Tracks Band: