A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Treshat është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. TRESHAT eshte nje grup muzikor nga Finlanda qe nga viti 2012, artistet e grupit jane, TSwoop (Artin Zogiani) 16 vjeqar, Floory (Florent Halili) 19 vjeqar dhe Mergim 17 vjeqar. T Swoop dhe Mergim jan the njohur ne Finlande dhe atje performojne shumicen e sezones. Më datë 20 Korrik 2016, Treshat publikojnë videoklipin "Tym". Më datë 5 Nëntor 2016, Treshat publikojnë videoklipin "Million"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tingujt E Zemres

AlGlobos

O.R.G

Maskat-G

JT

G-X

Lawless

Ritmi I Nates

Arm

Eklips Family


Tags: Treshat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019