Treva Riza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  29
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 6 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Treva Riza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo eshte mbesa e Triumf Rizes. Ne vitin 2017 filloi te merret me muzike dhe me 13.03.2017 lansoi kengen e pare me titull "Papagalli". Në Maj 2017, Treva Riza merr pjesë në Diamond Fest 2017, qe u mbajt ne Ferizaj me këngën "Papagalli", ku fitoi vendin e trete. Me 01.06.2017, per nder te dites se femijeve perfaqesoi Diamantet ne Gostivar te Maqedonise....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Janina Mustafa

Finesa Sadiku

Anja Myrtaj

Kristel Qarri

Sibora Teqja

Tara Muharremi

Erika Amankwah

Miranda Kondakçi

Dorina

Jela


Tags: Treva Riza

Krijo Një Kartolinë