Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Triblla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermal Rafuna
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Triblla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Prill 2018, Triblla publikon videoklipin "Straight From The Streets". Më datë 5 Gusht 2018, Strange & Triblla publikojnë videoklipin "Kriminal". Më datë 26 Gusht 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "R.U.D.W". Më datë 10 Tetor 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Magazin". Më datë 2 Shkurt 2019, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Coast2Coast". Siç ndodh rëndom me këngëtarët e muzikës hip-hop, për shkrimin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majesty

Real Mc

Tiki

Bonsaton

Gent Fatali

GT

Niil-B

Alidema

Lil' Liri

Elinel

Tags: Triblla, Erëmal Rafuna, Ermal Rafuna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet