Më mbaj mend (për 1 muaj)

Strange & Triblla - Kriminal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/08/2018

2018-08-05T14:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kriminal" kënduar nga Strange & Triblla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Strange & Triblla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Triblla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet