Trim Jetullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  165
  • Vendlindja:
  • Berlin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jetullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ideja per emrin Ruude Boy erdhi qysh nga fëmijëria, sepse me këtë nofkë e therrisnin shokët e tij. Me rap filloi te merret qysh prej vitit 2007 dhe edhe kënga e ti e par ishte "Fly Away". Ndoshta i njohur për disa prej jush, Trim Jetullahu ka qenë deri tani pjesë e disa prej klipeve më të suksesshëm shqiptare si "M'ke rrejt" - Kida apo "Ti se din se" - Samanta ft. Onat. Ne vitin 2017, mori pjese "Dance With Me" ne TV Klan. Jeton ne Prishtine. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Strongi

Reexhi

RapSIone

Dardan

Bonsaton

Dabesst

Vig Poppa

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Dardan Osmanollaj

Arbër Kurtaj


Tags: Trim, Trimi, Trim Jetullahu, Ruude Boy, J-T, J T, Jt

Trim Jetullahu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë