Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Trim Jetullahu - Freestyle 2020  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T08:38:27+00:00Ka fjal qe qajn, ka lot qe flasin
ka ftyra qe keshin, e zemrat i plasin
ku te meqmin se ngojn, e pares ja rrasin,
ku dosti i ngusht, ta ngul me shfrytzu rastin
ku femna shet veten tu dal me dikon tjeter,
ku burri hupi veten se gruja ja ka nxan shfalerken,
ku fmia din ma shum se qe duhet te verteten,
dul instagrami krejt e kallxoni veten,
amo jo ti je rren ti pe rren veten,
mrena je that e knej ma jep fake buzqeshjen..
bro mos e meno ket bot
meno boten tjeter te verteten.


Më Shumë Këngë Nga Trim Jetullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet