TrimB
TrimB

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: TrimB është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Mars 2019, TrimB publikon videoklipin "Pa Mu", në bashkëpunim me Bardhi Beselicën. Teksti i këngës u shkrua nga TrimB & Nurteel. Produksioni audio u realizua nga Nurteel. Më datë 8 Korrik 2019, Valbona Spahiu publikon videoklipin "Moj Katile", në bashkëpunim me TrimB....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0