Trimen
  • Emri i Vërtetë:
  • Egzon Mallosi
  • Vendlindja:
  • Hodonoc 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Trimen është këngëtar. Ai filloi repit ne moshen 14 vjeq si dhe ashtu kreu shkollen e muzikes, ne moshen 15 vjeq ai krijoi kengen me titull: me dostasi dhe ashtu ai vazhdoi te kendoj gjithsej ka 5 muzika.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »