A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tringa Kay
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Gusht 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
Këndon kryesisht: pop

Tringa Kay është këngëtare e njohur. Tringa Kay është emri i artistes më të re në skenën muzikore shqiptare. Këngëtarja nga Prishtina është bërë anëtare e njërës nga kompanitë më të mëdha muzikore në vend, Black Fish Entertainment.

Më datë 28 Maj 2016, Tringa Kay publikon videoklipin "Your Love", në bashkëpunim me Fajt. Bashkëpunimi i femrës së re super seksi të estradës, Tringa, në bashkëpunim me reperin e njohur G Fighter a.k.a Fajt, është i punuar nga Black Fish Entertainment, me producent Genc Prelvukajn. Edhe video është realizuar nga kompania Black Fish. Tringa shfaqet tejet seksi në këtë videoklip, një paralajmërim ky i ditur për të kur është raportuar më parë se ajo po vjen stuhishëm në skenën muzikore.

Më datë 5 Mars 2017, Tringa Kay publikon videoklipin "I Huaj".

Më datë 18 Tetor 2018, Tringa Kay publikon videoklipin "Tradhtar Je Ti". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 4 Prill 2019, Tringa Kay publikon videoklipin "Lek Bojna Na", në bashkëpunim me Dakillën. Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Da Killa & Tringa Kay, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019