{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Trio Vokale është një trio artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Mars 1987, Trio Vokale marrin pjesë në Kur Vjen Pranvera 1987 me këngën "Rritu Bir I Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0