Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Trix - Sikur Dielli Ne Qershor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Dielli Ne Qershor".
3. Video është e këngës "Sikur Dielli Ne Qershor", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix - Sikur Dielli Ne Qershor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

13/05/2014

2014-05-13T13:45:05+00:00A e din vashe c'te kam thene
per ty une do t'jetoj
nje premtim qe ta kam dhene
jo nuk e harroj (2x)
Eja, eja ti, une tash te kerkoj
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon.

Une tash te dashuroj
bukuroshe e gjithesise
me ty s'bashku po kalojm'
ne flaken e lumturise
Eja, eja ti, une tash te kerkoj
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon


Ky tekst u dërgua nga  Notafi
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet