Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Eja Sokolesha Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Eja sokolesha ime
ti kendojme ardhmerise
nbrigje te lumit te ujvara
ku qelin gonxhet e lumturise.

eja eja moj zane e malit
se neser buzeqesh agimi
dashuri te dy kemi
mu aty ku buron Drini.

Eja dallendyshja ime
kengen tone ta kendojme
nbreg tdrinit vasha ime
mu si valet te vallezojme.

Eja eja moj zane e malit
se neser buzeqesh agimi
mu aty ku buronDrini
mu aty ku buron Drini
mu aty ku buron Drini.Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix - Eja Sokolesha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Sokolesha Ime".
3. Video është e këngës "Eja Sokolesha Ime", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0