Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Syte E Mi Te Etur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kaluan shume vite
nga ndarja e jone
syte e mi te etur
gjithmone tkerkojne

Kepute trandofilen time
qe rritej e njome
kepute zemren time
qe te deshi gjithmone

Kur kaloj prane teje
shikon me zili
shpirtit i del flake
per ty dashuri

Dua tazgjas doren
te fillojme perseri
dashurine e paster
si loti ne syNuk kemi video për këtë këngë.
Trix - Syte E Mi Te Etur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Mi Te Etur".
3. Video është e këngës "Syte E Mi Te Etur", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0