Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Je Nana Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti je nana jem am e mir ne ket bot se ti um ke pru nket bot e pra ta di p[er faleminer qe sot jom gjall e jam ma i mirie pra ta dihs ni sen nana jem qe per ty sa her mendoj edeh kur flej hahahaha
refreni
nena sht ma e mira per ni sen e aj sen hal nuk um ka ra nermen po ka mum ra nermen frik tu mdu per nenen prej dashuris te mashe
thurrimti je nena jem ma e mir
ne ket bot se ti um ke pru ne ket bot e pra ta di per faleminer qe sot jom gjall e jam ma i miri pra ta dish ni sen nana jem qe per ty mendoj sa her edhe kur te flej


Ky tekst u dërgua nga  Dijana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix - Je Nana Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Nana Jem".
3. Video është e këngës "Je Nana Jem", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0