Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Ulur Skaj Nje Lumi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ulur skaj nje lumi
Te kam pran e nuk besoj
Qiell te kalter ende
Ty te kerkoj

2x

Refreni 2x
Ne krahror te mbaj
N'syt e mi s'ka vaj

Afrohu njehere
E imja t'jesh perhere

Freski pranverore
Gjuarje kujtimeve

Pluhur e kaluara
E sotmja e enderruar

Refreni 2x

Ne krahror te mbaj
N'syt e mi s'ka vaj

Afrohu njehere
E imja t'jesh perhere

4xPublikimi: 01/12/2009Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0


Trix (Veli Sahiti) - Ulur Skaj Nje Lumi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ulur Skaj Nje Lumi".
3. Video është e këngës "Ulur Skaj Nje Lumi", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.