Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix (Veli Sahiti) - Eja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix (Veli Sahiti) - Eja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Teksti:

Adelina Mamaqi

Këngë e albumit:

"Engjulli Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Jeta ime u be vjeshte me shi
Prej atehere kur ike ti
Po me djeg malli per ty
E pres te kthehesh perseri.

Ref:
Eja eja si pulebardhe
Fluturim permbi vale
Te fillojme aty ku mbetem
Kengen tone te vjeter.

Do te kerkoj qiell e mbi dhe
E te gjej atje ku je
Zemres sime tia heq mallin
Qe po digjet sikur zjarri,

Ref:
Eja eja si pulebardhe
Fluturim permbi vale
Te fillojme aty ku mbetem
Kengen tone te vjeter.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet