Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veli Sahiti Trix - Loti Në Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kaluan shumë vite
Nga ndarja e jonë
Sytë e mi të etur
T'kërkojnë t'kërkojnë gjithmonë

Kush shëtit pranë teje
Të shikon me zili
Që digjet flakë
Për ty, për ty dashuri

Refreni:
Dua ta zgjas dorën
T'fillojmë përsëri
Dashurinë e pastër
Si lotin në sy

Këpute trëndafilen
Që rritej e njomë
Këpute zemrën time
Që të deshti gjithmonë

Kush shëtit pranë teje
Të shikon me zili
Që digjet flakë
Për ty, për ty dashuri

Refreni:
Dua ta zgjas dorën...


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci


Nuk kemi video për këtë këngë.
Veli Sahiti Trix - Loti Në Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Në Sy".
3. Video është e këngës "Loti Në Sy", por nuk këndohet nga Veli Sahiti Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0