Audio

Trix (Veli Sahiti) - Do Ta Thej Kitaren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2011

2011-05-06T15:01:40Ti Pse I Harrove Këngët Që Ti Këndova,
Letrat Që Ti Shkrova,
Vjershat Që Ti Lexova(2x)

Do Ta Thej Kitaren Që Kurrë Mos T'këndoj
Do Ti Qkyej Letrat Që Mos Ti Lexoj...

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe
Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

Tërë Jetën Time Për Ty Kam Kënduar,
Gjitha Këngët e mija Ty Ti Kam Kushtuar(2x)

Do Ta Thej Kitaren Që Kurrë Mos T'këndoj
Do Ti Qkyej Letrat Që Mos Ti Lexoj...

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe
Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë

-Ref: Besa ooo Besa Ku Lae Besen Që Ma Dhe Sa Shpejt E Harrove Puthjen E Parë.


Ky tekst u dërgua nga  albboss1
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...