Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Lules Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lule më e bukur se
Drita e syve të mi
Ah Lule se në vetëm ty
Do të gjej unë dashuri

Refreni:
Mos jam vallë hije nate
Mos jam vallë pikë vese
Ata sy që vezullojnë
Jo nuk mundem t'i harroj

Lule të mbodha të zgjodha
Në kopshtim tim
Ah Lule se në vetëm ty
Do të gjej unë dashuri


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix (Veli Sahiti) - Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lules".
3. Video është e këngës "Lules", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0