Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - 1000 Arsye (Feat. T Dogg)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

un rinovoj askend sdu ta kopjoj
si me ty me gjith tjeret un sundoj nuk iritoj e as nuk provokoj nese ti do tash do ta deshmoj

REF 2X

1000 arsye qe te jetoj nuk jam ne hije por dua dua t'kendoj ne ket betej nuk ka bonton po se shoki don ti a s'don

ba ba bashkoj kjo osht zon tjeterkujt jam netve tjera nuk me nderon dua qe bota kuptim te ket dua me teper realitet

REF 2X

1000 arsye qe te jetoj nuk jam ne hije por dua dua t'kendoj ne ket betej nuk ka bonton po se sdon shoki don ti a s'don

quna ama qat mikrofon dhe behuni gati se loja po fillon se une jom aj qe me stilin tim boten e rotulloj ne mikrofon sundoj shshsh se erdh baba i repit arijan jashari e sot repera bohen e per karier une jau kaloj vetem me tre hapa

Ky tekst u dërgua nga  blerinaRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0


Tuna - 1000 Arsye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Arsye".
3. Video është e këngës "1000 Arsye", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.