Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Turab Hajolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Turab Hajolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 2 Korrik 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Jam Playboy", në bashkëpunim me Mc Xhedo. Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Armend Mustafa. Më datë 2 Nëntor 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Vdekje Per Dashuri". Muzika e këngës u punua nga Emrah K, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Emrah K. Më datë 25 Ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareO Melhem (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Florian Krasniqi

Shpresim Ahmeti

Gjafer Kinolli

Herolind Iseni (Lindi)

RapSIone

Azet

Mergim Mjeku

Dardan

Andi Stafuka

Narly


Tags: Turab Hajolli, Turabi Hajolli, Turabi

Turab Hajolli në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet