Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turabi - Ok Ok Nasht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ok ok nasht vetem ty po du met dasht ok ok syn vetem ti mu po me vyn 2X

Str1 : Zemer afrohu ma ngat tjerat nuk me duken interessant e ndjej qe ti mua me don ska Chance me tjeter ty met lan Zemer afrohu pak ma ngat tjerat nuk me duken interessant e kuptoj qe me provokon kshtu filloj dashnia jon

Ok ok nasht vetem ty po du met dasht ok ok syn vetem ti mu po me vyn 2X

Str2 : Dashnin une du me ta fal me te ndru sbehet fjal hey shpirt je e veqant je e bukur si Diamant Zemer afrohu pak ma ngat tjerat nuk me duken interessant e kuptoj qe me provokon kshtu filloj dashnia jonPublikimi: 22/06/2017


Turabi - Ok Ok Nasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ok Ok Nasht".
3. Video është e këngës "Ok Ok Nasht", por nuk këndohet nga Turabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0