Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Princesh Sikur Cinderella Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syt e tu te bukur cdo dite I shikoj
me bejne te te dua e te dashuroj
s'kam mundsi te flas ndaj une po te
Shkruaj ma jap vec nje shpes se per ty po vuaj (×2)

Je e embel si notela
prinsec sikur sindarela
Cdo deshir ty ta potsoj
per tjeter nuk kam nevoje (×4)

Te dua zemra ime te dua shume e di
si peshku pa uje pa ty nuk muj te rri
Edhe pse ti mua nuk me beson
kjo zemer vetem ty te don (×2)

Je e embel si notela prinsec
sikur sindarela
Cdo deshir ty ta plotsoj
per tjeter nuk kam nevoj (×4)

Je e embel si notela
prinsec sikur sindarela
CDO deshir ty ta plotsoj
per tjeter nuk kam nevoj (×4)

Ky tekst u dërgua nga Martina korraPublikimi: 29/03/2019


Turab Hajolli - Princesh Sikur Cinderella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesh Sikur Cinderella".
3. Video është e këngës "Princesh Sikur Cinderella", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0