Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Paris Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashnia M'Ka Nxan Fort
Je Ma E Mira Në Ket Botë
Si Diamant Zemër Po Shkelqën
Me Shku Larg Me Mu A Po Vjen?

REF.:
Zemër Shkojna Në Paris
Në Qytetin E Dashurisë
Me Ty Perfekt Unë Jam Tu Ni
A Ti Puthsha Ata Sy

Me Dukesh Si Nji Yll
24 Orë T'Kisha Kshyr
Për Mu E Leme Qënke Ti Oj Xhan
Në Dashni Zemër Je Taman

REF.:
Zemër Shkojna Në Paris
Në Qytetin E Dashurisë
Me Ty Perfekt Unë Jam Tu Ni
A Ti Puthsha Ata Sy

Ky tekst u dërgua nga Dashurim AziziPublikimi: 26/12/2019


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0


Turab Hajolli - Paris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paris".
3. Video është e këngës "Paris", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.